MÖBLER / Bord / Soffbord 6881761
nr 688 1761
Soffbord
1920-/30-tal, Björk, diameter: 95, höjd: 60
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
550 kr
måndag 28 mars 2011
kl 17:50:34
500 kr
400 kr